Jesteśmy organizatorem najwyższej jakości wydarzeń edukacyjnych. Organizujemy kongresy, konferencje, sympozja, zjazdy, kursy, szkolenia, warsztaty, panele ekspertów dla różnych podmiotów.
 
Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i doskonała organizacja.
 
Wszystkie aspekty organizacyjne muszą być domknięte i zabezpieczone aby wydarzenie edukacyjne od strony organizacyjnej było PERFEKCYJNE.
 
Każde wydarzenie edukacyjne jest dostosowane do potrzeb indywidualnych naszego Klienta i obejmuje skonstruowanie budżetu, znalezienia i rezerwacji najodpowiedniejszego miejsca dostosowanego do ilości uczestników i charakteru wydarzenia.
 
Jesteśmy z naszym Klientem na każdym etapie przygotowań od pomysłu, idei, przygotowań aż do realizacji i zakończenia wydarzenia.
Współpraca naszego Klienta z nami jest jasna i przejrzysta, podział zadań odpowiedni do realizacji celu, przyjmujemy na siebie największe obciążenie aby nasz Klient nie odczuwał natłoku zadań związanych z realizacją najlepszego wydarzenia edukacyjnego.
 
Organizujemy wydarzenia edukacyjne na terenie Polski, Europy i na morzu.
 
Na morzu tak macie Państwo już dość wielokrotnych wyjazdów na piękne mazury, wspaniałe góry lub inne regiony naszego kraju, proponujemy organizację wydarzenia na promie połączonego z integracją i zwiedzaniem.
 
Specjalnie dla każdego Klienta tworzymy biuro obsługi/organizacji wydarzenia.
Przygotowujemy system informatyczny rejestracji uczestników umożliwiający jeżeli to jest konieczne rezerwację noclegów i imprez towarzyszących. Nasz system rejestracyjny umożliwia stworzenie odpowiedniego panelu do recenzowania i przygotowania streszczeń/abstraktów wydanych następnie w book of abstracts.
System informatyczny jest modułowy co umożliwia dowolną konfigurację potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia pełnego procesu rejestracyjnego.
 
Nasz wykwalifikowany, doświadczony i entuzjastyczny zespół przygotuje i zrealizuje organizację i produkcję każdego aspektu Państwa wydarzenia edukacyjnego, uwalniając Państwa zasoby czasowe i gwarantując, że zlecone wydarzenie przebiegnie, przepłynie, przeleci płynnie, profesjonalnie zgodnie z założonymi celami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów z różnych branż, różnych rejonów Polski.
Zespół MCC Consulting Sp. z o.o.

NR WPISU W REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH: 2.14/00411/2019
+48 46 856 30 13 Masz wątpliwości - zadzwoń.

Pamiętaj - organizowane przez nas spotkania naukowe przygotowane są kompleksowo i profesjonalnie, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Newsletter

Zapisz się na naszego newslettera, będziesz na bieżąco informowany o nowych szkoleniach i konferencjach.

Możesz zawsze wypisać się z newslettera, jeżeli nie będziesz chciał już otrzymywać od nas wiadomości.
Zapoznaj się: Polityka Bezpieczeństwa.