0

Krok 1

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wydarzenia edukacyjnego: konferencji, szkolenia, kursu...

Krok 2

POMOŻEMY Skontaktuj się z nami i przekaż nam zarys/brief wydarzenia

Krok 3

Umówimy się z Tobą na spotkanie w celu omówienia wszelkich aspektów realizacjiW dniu 21 października 2022 roku na wydarzeniu VACCINE FORUM 2022 Kapituła Konkursu VACC AWARD przyznała Wyróżnienie Krajowej Sieci Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży CCMP za promowanie szczepień ochronnych i profilaktykę przedwyjazdową.

Relacja z wydarzenia dostępna na : 

https://www.medexpress.pl/konkurs-vacc-award-poznaj-laureatow/85640

 
Jesteśmy organizatorem najwyższej jakości wydarzeń edukacyjnych. Organizujemy kongresy, konferencje, sympozja, zjazdy, kursy, szkolenia, warsztaty, panele ekspertów dla różnych podmiotów.
 
Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i doskonała organizacja.
 
Wszystkie aspekty organizacyjne muszą być domknięte i zabezpieczone aby wydarzenie edukacyjne od strony organizacyjnej było PERFEKCYJNE.
 
Każde wydarzenie edukacyjne jest dostosowane do potrzeb indywidualnych naszego Klienta i obejmuje skonstruowanie budżetu, znalezienia i rezerwacji najodpowiedniejszego miejsca dostosowanego do ilości uczestników i charakteru wydarzenia.
 
Jesteśmy z naszym Klientem na każdym etapie przygotowań od pomysłu, idei, przygotowań aż do realizacji i zakończenia wydarzenia.
Współpraca naszego Klienta z nami jest jasna i przejrzysta, podział zadań odpowiedni do realizacji celu, przyjmujemy na siebie największe obciążenie aby nasz Klient nie odczuwał natłoku zadań związanych z realizacją najlepszego wydarzenia edukacyjnego.
 
Organizujemy wydarzenia edukacyjne na terenie Polski, Europy i na morzu.
 
Na morzu tak macie Państwo już dość wielokrotnych wyjazdów na piękne mazury, wspaniałe góry lub inne regiony naszego kraju, proponujemy organizację wydarzenia na promie połączonego z integracją i zwiedzaniem.
 
Specjalnie dla każdego Klienta tworzymy biuro obsługi/organizacji wydarzenia.
Przygotowujemy system informatyczny rejestracji uczestników umożliwiający jeżeli to jest konieczne rezerwację noclegów i imprez towarzyszących. Nasz system rejestracyjny umożliwia stworzenie odpowiedniego panelu do recenzowania i przygotowania streszczeń/abstraktów wydanych następnie w book of abstracts.
System informatyczny jest modułowy co umożliwia dowolną konfigurację potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia pełnego procesu rejestracyjnego.
 
Nasz wykwalifikowany, doświadczony i entuzjastyczny zespół przygotuje i zrealizuje organizację i produkcję każdego aspektu Państwa wydarzenia edukacyjnego, uwalniając Państwa zasoby czasowe i gwarantując, że zlecone wydarzenie przebiegnie, przepłynie, przeleci płynnie, profesjonalnie zgodnie z założonymi celami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów z różnych branż, różnych rejonów Polski.
Zespół MCC Consulting Sp. z o.o.

NR WPISU W REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH: 2.14/00411/2019
Masz wątpliwości - zadzwoń.

Pamiętaj - organizowane przez nas spotkania naukowe przygotowane są kompleksowo i profesjonalnie, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Newsletter

Zapisz się na naszego newslettera, będziesz na bieżąco informowany o nowych szkoleniach i konferencjach.

Możesz zawsze wypisać się z newslettera, jeżeli nie będziesz chciał już otrzymywać od nas wiadomości.
Zapoznaj się: Polityka Bezpieczeństwa.