NOTA PRAWNA
Zawartowść strony www.mcc.org.pl a także plany i programy szkoleń, kursów, konferencji, zjazdów itp. programy nauczania oraz inne publikacje przygotowane przez MCC Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie ul. Jeżynowa 7 podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną MCC Consulting Sp. z o.o.
Naruszenie tych praw poprzez kopowianie i powielanie w celach komercyjnych lub prywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną bądź elektroniczną jest zabronione i podlega karze finansowej.

POLITYKA PRYWATNOŚCI - KLAUZULA INFORMACYJNA RODO
Podanie danych osobowych jest niezbędnym warunkiem zapewnienia Państwu udziału w organizowanym wydarzeniu edukacyjnym. Administratorem Państwa danych osobowych jest MCC Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie 96-300, ul. Jeżynowa 7, www.mcc.org.pl, office@mcc.org.pl, tel.: +48 46 856 30 13.
Celem przetwarzania przekazanych danych osobowych jest profesjonalna realizacja usługi związanej z udziałem Państwa w wydarzeniu edykacyjnym oraz późniejsza możliwość informowania Państwa o kolejnych naszych wydarzeniach edykacyjnych i marketingowych - zgodnie z przesłankami określonymi w art. 6 ust.1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).
W celach niezbędnych dla właściwej organizacji udziału Państwa w wydarzeniach edukacyjnych realizowanych przez MCC Consulting Sp. z o.o. przekazywane dane osobowe będą udostępnione takim odbiorcom jak: nasi pracownicy, podmioty współpracujące (obsługa finansowa, obsługa informatyczna, usługi hotelowe).
Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do podmiotów z poza Unii Europejskiej.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich aktualizowaniu, usuwaniu lub ograniczaniu przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu wobec przetwarzaniu.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, że przetwarzamy dane osobowe Państwa w sposób naruszający przepisy prawa.

 
Masz wątpliwości - zadzwoń.

Pamiętaj - organizowane przez nas spotkania naukowe przygotowane są kompleksowo i profesjonalnie, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Newsletter

Zapisz się na naszego newslettera, będziesz na bieżąco informowany o nowych szkoleniach i konferencjach.

Możesz zawsze wypisać się z newslettera, jeżeli nie będziesz chciał już otrzymywać od nas wiadomości.
Zapoznaj się: Polityka Bezpieczeństwa.